آیفون ۱۶

آیفون ۱۶

آیفون ۱۶ 1080 720 omid

آیفون ۱۶

اپل به معروف است به نگهداری اطلاعات محرمانه درباره دستگاه‌ها و امور آینده‌اش است. لو رفتن اطلاعات در مورد آیفون، به خصوص، بسیار کم رخ می‌دهد. ما اغلب بر اطلاعات دست دوم یا صنعت مرتبط و تامین‌کننده‌ها تکیه می‌کنیم . مثلاً همان زمانی که به تازگی فهمیدیم که تولید نمایشگر آیفون ۱۶ و ۱۶ پرو در ماه ژوئن قرار است به موقع انجام شود، که نشان می‌دهد مدل‌های جدید آیفون ۱۶ به سنت پایبند خواهند بود و در ماه سپتامبر عرضه خواهند شد.

اما امسال، ممکن است که تعدادی نقص در امنیت اپل وجود داشته باشد زیرا ما در حال حاضر یک واحد آیفون ۱۶ پرو مکس معقول واقعی را در محیط‌های عمومی دیده‌ایم , انتظار می‌رود مدل پرو مکس در اندازه بزرگتری عرضه شود.

در یک توسعه جدید، یک عکس تکی دیگر از یک آیفون مرموز آنلاین منتشر شد. این یک بسیار جذاب به نظر می‌رسد. از آنجایی که فقط دو دوربین دارد و با توجه به اندازه‌اش، ما تمایل داریم باور کنیم که این یک آیفون معمولی ۱۶ است. اگر این عکس واقعی ثابت شود، احتمالاً یک واحد مجازی دیگر است. اما این مسئله در مقیاس کلی مهم نیست.

جالب است که ببینیم احتمالاً اپل به طراحی دوربین‌های عمودی در پشت بازگشته است. آخرین باری که این اتفاق افتاد، در آیفون ۱۲ بود. با این حال، ما می‌توانیم به وضوح ببینیم که جزایر دوربین با یکدیگر همخوانی کاملی ندارند، پس ما به یک طراحی آینده نگاه می‌کنیم.منبع جی اس ام ارنا

بروز رسانی ۸ خرداد ۱۴۰۳

تصاویر لو رفته واقعی از آیفون ۱۶ پرو

آیفون و کلید بازیابی

فروش اقساط محصولات اپل-سامسونگ

لیست قیمت روز محصولات

اپلواچ اقساط ۳۶ ماهه

محصولات با گارانتی میباشد

پاساژ چارسو طبقه دوم پلاک D۲۶ شماره تماس